VorosmartyLogo

 VÖRÖSMARTY MIHÁLY KATOLIKUS

ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

"Mi dolgunk a világon? küzdeni

Erőnk szerint a legnemesbekért."

  • Üdvözöljük megújult honlapunkon!
    Üdvözöljük megújult honlapunkon!
  • Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
    Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
  • ...ügyelünk testi egészségükre,...
    ...ügyelünk testi egészségükre,...
  • gondot viselünk szellemi épségükre...
    gondot viselünk szellemi épségükre...
  • lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
    lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
  • ...hogy emberként léphessenek az életbe.
    ...hogy emberként léphessenek az életbe.
  • Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
    Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
kedd, 19 február 2019 15:57

2019. február 17-i iskolagyűlés

Írta:

A hétfői iskolagyűlésünk hírei.

A Budapesten 2019. február 1-3 között megrendezett Országos Szinkronkorcsolya Bajnokságon a Miskolci Jégvirág SE tagjaiként iskolánk diákjai  is résztvettek, és Juvenile korosztályban

a II. helyezést érték el.

Akik tagjai a csapatnak:

  • Vass Jázmin Zara
  • Porcs Anna Zóra
  • Csilek Adél
  • Tarján Abigél
  • Espán Léna
  • Horváth Lili Flóra
  • Kiss Émma Róza
  • Pecze Gréta
  • Besenyei Noémi
  • Jurkó Csenge
  • Briczky Zoé
  • Mátyus Krisztina.

Ugyanezen a versenyen, a Basic Novice korosztályban induló csapat

a IV. helyezést érte el.

Tanulóink, akik tagjai a csapatnak:

  • Bolobás Boglárka
  • Briczky Maja
  • Kiss Emma Róza
  • Szőlősi Laura

A sikeres szerepléshez gratulálunk a lányoknak!

szerda, 13 február 2019 13:34

2019. február 11-i eredményhirdetés

Írta:

A heti iskolagyűlésünk alkalmával az elmúlt időszak versenyeinek eredményes résztvevőit tapsolhattuk meg.

A Regionális Judo Diákolimpián

I. helyezést ért el Csorba János 7.a osztályos és

III. helyezést ért el Kovács Máté 3.a osztályos tanulónk.


 A Pro Paedagogia Christiana Alapítvány jóvoltából ismét részesülhet egy tanulónk a Szent Gellért Ösztöndíjban.

Ebben az évben

Tomor Nikoletta 5.b osztályos tanulónk

érdemelte ki ezt a támogatást.


 

Az idei népdaléneklési versenyen minden résztvevő - szóló és csoportos kategóriában - oklevélben részesült.

Szólóének                                                                               Csoportos ének

5./a. : Juhos Zsolt                                                                   a szólisták és

          Kovács Levente                                                            Erdős Ákos

          Kovács Múzsa

          Tóth Zsombor

          Vas Vencel

5./b. :Deák Gréta                                                                   a szólisták cs.

          Dsupin Lara

          Juhász Júlia

          Schneider Lili

          Stutz Balázs

6./a. : Gyenes Máté

            Simon Mihály

Lányok csoportja: Berkes Hanna                  Fiúk csoportja: Czipelle Máté

                               Buda Virág                                              Gawlovics Ákos

                               Horosz Lili                                               Mágocs Bahur Szente

                               Kohári Kiara                                            Petre Botond

                               Kurucz Kata

                               Orosz Gréta

                               Pintér Lili

                               Simkó Laura

Szólóének                                                                               Csoportos ének

6./b. :Besenyei Áron                                                              a szólisták cs.

          Krausz Márton

          Nagy Dávid

          Szabó Levente

6./c. : Gerencsér Sára                                                           a szólisták és:

          Varga Csaba                                                                 Bordás Anna

                                                                                               Lengyel Enikő

                                                                                               Szesztai Anna

7./a. : Benczkó Ádám                                                            a szólisták és:

          Ernes Csaba                                                                 Fürjes Péter

          Török Gergő

8./a. :Farkas Géza                                                                  a szólisták és:

          Tirpák Patrik                                                                Bukszár Ádám

                                                                                               Szegedi Levente

 

Minden veresenyzőnek, díjazottnak gratulálunk, további szép eredményeket kívánunk!

csütörtök, 07 február 2019 15:33

Felsős farsang

Írta:

A diákönkormányzat február 1-én idén is megrendezte a felsős farsangot. Tanulóink jó hangulatú produkcióikkal szórakoztatták a közönséget. A nyolcadik évfolyamosok színvonalas keringőjükkel nyitották meg a táncmulatságot.

kedd, 29 január 2019 07:51

2019. január 28-i eredményhirdetés

Írta:

Iskolagyűlésünk részeként szinte minden hétre jut valamilyen versenyen elért eredmény. Íme az előző hét megmérettetéseinek sikerei.

A Salzburgban megrendezett Nemzetközi Szinronkorcsolya Bajnokságon iskolánk korcsolyás lányai I. helyezést értek el.

A győztes csapat:

  • Vass Jázmin Zara 3.b
  • Porcs Anna Zóra 4.b
  • Csilek Adél 3.b
  • Tarján Abigél 4.b
  • Espán Léna 3.b
  • Horváth Lili Flóra 4.b
  • Kiss Emma Róza 4.b
  • Pecze Gréta 4.b
  • Besenyei Noémi 3.b
  • Jurkó Csenge 4.b
  • Briczky Zoé 2.b

A Szent Jeromos Liturgikus Felolvasóversenyen - ami háziversenyünk - kategóriánként a következő helyezések születtek:

3. évfolyamon:

  • I. helyezett: Török Balázs 3.a
  • II. helyezett: Besenyei Noémi 3.b
  • III. helyezett: Boldogh András 3.a

4. évfolyamon:

  • I. helyezett: Lovas Péter 4.a
  • II. helyezett: Maruzs Levente 4.a
  • III. helyezett: Bíró Nándor 4.a

5-6. évfolyamon:

  • I. helyezett: Pitti Péter 6.b
  • II. helyezett: Lalik Petra 6.b
  • III. helyezett: Kovács Levente 5.a

7-8. évfolyamon csak első helyezettünk lett:

  • I. hely: Török Gergő 7.a

A január 26-án iskolánkban megrendezett Városi Sakk Diákolimpián iskolánk tanulói is szerepeltek.

Helyezést értek el korosztályukban:

  • II. helyezett: Török Rita
  • IV. helyezett: Suhajda Levente

Csapatversenyben iskolánk a III. helyezést és a VI. helyezést érte el.

 

Gratulálunk az elért sikerekhez!

kedd, 22 január 2019 10:15

2019. január 21-i eredményhirdetés

Írta:

Iskolagyűlésünk alkalmával a következő eredmények kerültek kihirdetésre:

A kazincbarcikán 2019. január 19-20-án megrendezett Diákolimpia Floorball Országos Döntőjén iskolánk csapatai szép eredményeket értek el.

Az I. korcsoport fiú csapatok közül csapatunk az I. helyen végzett.

Tagjai:

  • Fazekas Zsombor 2.b
  • Kőrösi Kende 2.b
  • Kovács Krisztián 2.b
  • Pipoly Csongor 3.b
  • Schneider Máté 2.b
  • Szak Levente Vince 2.b

A II. korcsoport fiú kategóriában indult csapatunk I. helyezett lett.

Csapattagok:

  • Besenyei Botond 4.b
  • Szecskó Gergő 4.b
  • Kojsza Kende 4.b
  • Szőnyi-Paszternák Mirkó 5.b
  • Zsámbok Zalán 5.b
  • Kovács Benedek 4.b

A III. korcsoportos fiú csapatunk országos V. helyezést ért el.

Név szerint:

  • Dezső Zsolt Zsombor 6.b
  • Kovács bendegúz 6.b
  • Márton Roland 6.b
  • Mura Milán 6.b
  • Pitti Péter 6.b
  • Szatmári Péter 6.b

 

Az elért eredményekhez gratulálunk és további szép eredményeket kívánunk!

 

kedd, 15 január 2019 07:43

Dürer matematikaverseny országos döntő

Írta:

A Dürer Matematikaverseny országos döntőjén

iskolánk Ütősök nevű csapata

6. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Bajzát Anna

Pecze Viktor

Pitti Péter. 

Felkészítő tanárok: Takács Margit, Espán Edina

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!

A  verseny eredményei részletesen  elérhetők a következő linken:

https://durerinfo.hu/wp-content/uploads/2019/01/12kd_A_eredmeny.pdf

csütörtök, 20 december 2018 10:17

Országos angol verseny

Írta:

A Hebe Kft által meghirdetett angol levelezős versenyen

iskolánk 6. évfolyamos csapata Junior 1. kategóriában

98 ponttal 67 versenyző csapat közül 

országos III. helyezést ért el.

Csapattagok:  Bokros Boglárka 6.a

Lalik Petra 6.b

Svéda Lili 6.b

Török Adél 6.b

Az egyfordulós feladatlap "Autumn in the English-Speaking Countries" néven brit és amerikai őszi ünnepekről szóló szövegértési, nyelvhasználati, egyéni és csoportos projekt feladatokat tartalmazott, amiket a lányok az angol szakkör kereteiben oldottak meg Pavlyás Anita tanárnő segítségével.

Szívből gratulálunk a lányoknak és felkészítőjüknek, Pavlyás Anitának!

kedd, 20 november 2018 10:11

Angol nyelvi verseny

Írta:

2018. november 20-án a Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola által meghirdetett megyei Angol Nyelvi Szövegértési Versenyen

II. helyezést ért el

Mogyorósi Botond 6.a- s tanulónk

Felkészítője: Pavlyás Anita

Gratulálunk!

péntek, 05 október 2018 08:59

Állatok Világnapja - Csapatverseny

Írta:

Állatok világnapja alkalmából regionálisan meghirdetett csapatversenyben iskolánk 3. helyezèst èrte el. (16 csapat közül!)
A csapat tagjai: Suhajda Levente, Fürjes Pèter, Kuffer Emîlia, Komlósi Orsolya, Majerik Luca 7.a osztályos tanulók.

Gratulálunk!

1. oldal / 2

Keresés

Névadónk


A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

<< Február 2019 >> 
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      2  3
  6  7  910
1112141617
18192021222324
   

eKRÉTA belépés

e ellenorzo

HETI MENÜ

Jó étvágyat!

Elérhetőségeink

Címünk:

3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info[kukac]vorosmartykatolikus.hu
titkarsag[kukac]vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
gazdasagi[kukac]vorosmartykatolikus.hu
(46) 504 881
Óvoda:
ovodavorosmarty[kukac]gmail.com
(30) 613 7219
Ebéd lemondása:
radiszilvia[kukac]vorosmartykatolikus.hu
(30) 613 72 05