Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Miskolc - Megújultunk   Click to listen highlighted text! Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Miskolc - Megújultunk Powered By GSpeech

VorosmartyLogo

 VÖRÖSMARTY MIHÁLY KATOLIKUS

ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

"Mi dolgunk a világon? küzdeni

Erőnk szerint a legnemesbekért."

  • Üdvözöljük megújult honlapunkon!
    Üdvözöljük megújult honlapunkon!
  • Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
    Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
  • ...ügyelünk testi egészségükre,...
    ...ügyelünk testi egészségükre,...
  • gondot viselünk szellemi épségükre...
    gondot viselünk szellemi épségükre...
  • lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
    lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
  • ...hogy emberként léphessenek az életbe.
    ...hogy emberként léphessenek az életbe.
  • Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
    Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
Elemek megjelenítése címkék szerint: eredmény - Vörösmarty Miskolc - Megújultunk
hétfő, 20 május 2019 09:12

2019.05.20-i iskolagyűlés

stop view Info
/
      preview
      Album
      Photo
      Date
      Dimensions
      Filename
      File size
      Camera
      Focal length
      Exposure
      F Number
      ISO
      Make
      Views
      Comments
      ozio_gallery_fuerte

      Heti iskolagyűlésünk májusi imádságunkkal kezdődött, együtt elimádkoztuk a Lorettói litániát igazgató úr vezetésével.

      A továbbiakban az elmúlt időszak tanulmányi és sporteredményei hangoztak el:

      Iskolánk Környezetismeret-Környezetvédelem Országos Csapatversenyben

      II. helyezést ért el.

      Csapatunk tagjai:

      Boldogh András 3.a

      Török Balázs 3.a

      Vig András 3.a

      III. helyezést ért el 6.a-s csapatunk, melynek tagjai:

      Gyenes Máté

      Iglói Csongor

      Koós Andor

       

      A Zeltwegben megrendezett Nemzetközi Judo-bajnokságon

      III. helyezést ért el

      Török Patrik 3.a

       

      A Miskolci "Jégvirág" Korcsolyaklub Miskolc Város Napján az Év Csapata díjat kapta

      Tanulóink, akik tagjai:

      Medve Gabriella 1.b

      Porcs Zsejke 1.b

      Briczky Zoé 2.b

      Zabos Panna 2.b

      Újhelyi Boglárka 2.b

      Kohári Mira 2.b

      Espán Léna 3.b

      Besenyei Noémi 3.b

      Vass Zara 3.b

      Csilek Adél 3.b

      Mátyus Krisztina 3.b

      Hangácsi Csilla 3.b

      Jurkó Csenge 4.b

      Kiss Emma Róza 4.b

      Horváth Lili Flóra 4.b

      Tarján Abigél 4.b

      Porcs Anna Zóra 4.b

      Pecze Gréta 4.b

      Kozma Dorottya 5.b

      Bolobás Boglárka 8.b

       

      Atlétika eredmények:

      Összetett atlétika:

      Városi II. helyezést és 

      Megyei III. helyezést értek el:

      Berkes Hanna

      Kohári Kiara

      Bokros Boglárka

      Buda Virág

      Váradi Hanka

      Lalik Petra.

      Egyéniben

      Buda Virág megyei II.

      Németh Balázs megyei I.

      Váltóban városi II és megyei IV hely:

      Bokros Boglárka

      Kohári Kiara

      Berkes Hanna

      Lalik Petra

      Távolugrásban

      Lalik Petra városi I. és megyei II. helyezett.

       

      Tavaszi versenyek eredményei a Diákolimpián

      Labdarúgás

      III-IV. korcsoport lány városi I. hely, megyei elődöntőben II. hely.

      Kosárlabda

      II. korcsoport lány városi II. hely, megyei II. hely, országos elődöntőben III. hely.

      Floorball

      IV. korcsoport fiú csapat II. hely

      IV. korcsoport lány csapat II. hely

      III. korcsoport lány A csapat III. hely

      III. korcsoport lány B csapat I. hely

      III. korcsoport fiú B csapat II. hely

      III. korcsoport fiú A csapat I. hely

      III. korcsoport fiú C csapat VI. hely

      II. korcsoport lány csapat II. hely

      II. korcsoport fiú A csapat I. hely

      II. korcsoport fiú B csapat III. hely

      I. korcsoport lány csapat II. hely

      I. korcsoport fiú A csapat I. hely

      I korcsoport fiú B csapat II. hely

      I. korcsoport fiú C csapat III. hely.

      Kategória: esemény
      kedd, 29 január 2019 07:51

      2019. január 28-i iskolagyűlés

      Iskolagyűlésünk részeként szinte minden hétre jut valamilyen versenyen elért eredmény. Íme az előző hét megmérettetéseinek sikerei.

      A Salzburgban megrendezett Nemzetközi Szinronkorcsolya Bajnokságon iskolánk korcsolyás lányai I. helyezést értek el.

      A győztes csapat:

      • Vass Jázmin Zara 3.b
      • Porcs Anna Zóra 4.b
      • Csilek Adél 3.b
      • Tarján Abigél 4.b
      • Espán Léna 3.b
      • Horváth Lili Flóra 4.b
      • Kiss Emma Róza 4.b
      • Pecze Gréta 4.b
      • Besenyei Noémi 3.b
      • Jurkó Csenge 4.b
      • Briczky Zoé 2.b

      A Szent Jeromos Liturgikus Felolvasóversenyen - ami háziversenyünk - kategóriánként a következő helyezések születtek:

      3. évfolyamon:

      • I. helyezett: Török Balázs 3.a
      • II. helyezett: Besenyei Noémi 3.b
      • III. helyezett: Boldogh András 3.a

      4. évfolyamon:

      • I. helyezett: Lovas Péter 4.a
      • II. helyezett: Maruzs Levente 4.a
      • III. helyezett: Bíró Nándor 4.a

      5-6. évfolyamon:

      • I. helyezett: Pitti Péter 6.b
      • II. helyezett: Lalik Petra 6.b
      • III. helyezett: Kovács Levente 5.a

      7-8. évfolyamon csak első helyezettünk lett:

      • I. hely: Török Gergő 7.a

      A január 26-án iskolánkban megrendezett Városi Sakk Diákolimpián iskolánk tanulói is szerepeltek.

      Helyezést értek el korosztályukban:

      • II. helyezett: Török Rita
      • IV. helyezett: Suhajda Levente

      Csapatversenyben iskolánk a III. helyezést és a VI. helyezést érte el.

       

      Gratulálunk az elért sikerekhez!

      Kategória: esemény
      kedd, 22 január 2019 10:15

      2019. január 21-i iskolagyűlés

      Iskolagyűlésünk alkalmával a következő eredmények kerültek kihirdetésre:

      A kazincbarcikán 2019. január 19-20-án megrendezett Diákolimpia Floorball Országos Döntőjén iskolánk csapatai szép eredményeket értek el.

      Az I. korcsoport fiú csapatok közül csapatunk az I. helyen végzett.

      Tagjai:

      • Fazekas Zsombor 2.b
      • Kőrösi Kende 2.b
      • Kovács Krisztián 2.b
      • Pipoly Csongor 3.b
      • Schneider Máté 2.b
      • Szak Levente Vince 2.b

      A II. korcsoport fiú kategóriában indult csapatunk I. helyezett lett.

      Csapattagok:

      • Besenyei Botond 4.b
      • Szecskó Gergő 4.b
      • Kojsza Kende 4.b
      • Szőnyi-Paszternák Mirkó 5.b
      • Zsámbok Zalán 5.b
      • Kovács Benedek 4.b

      A III. korcsoportos fiú csapatunk országos V. helyezést ért el.

      Név szerint:

      • Dezső Zsolt Zsombor 6.b
      • Kovács bendegúz 6.b
      • Márton Roland 6.b
      • Mura Milán 6.b
      • Pitti Péter 6.b
      • Szatmári Péter 6.b

       

      Az elért eredményekhez gratulálunk és további szép eredményeket kívánunk!

       

      Kategória: esemény
      kedd, 11 december 2018 10:40

      2018. december 10.

      A reggeli iskolagyűlésünk adventi gyertyagyújtással kezdődött, ahol rövid műsorral felkészült tanulók és az iskola énekkara tette meghittebbé karácsonyi várakozásunk második hetének kezdetét. 

      2018. november 30-án a Miskolci Egyetem Általános Informatikai Tanszéke által rendezett Vadász Dénes informatikai versenyen iskolánk „Power Pointers” csapata I. helyezést ért el.
      A csapat tagjai: Gyenes Máté, Mágocs-Bahur Szente és Koós Andor 6.a osztályos tanulók.
      Felkészítő: Koós Gergely


       

      A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület által rendezett pontversenyben - kategóriájában sportversenyeken és szerepléseken szerzett pontok szerint - a harmadik helyezést érte el iskolánk. 20000 Ft eredményességi támogatást is kaptunk a harmadik hely kapcsán, amit sportfelszerelésre fogunk fordítani.


      2018. december 07-i házi sakkverseny eredményei

      Lányok: ovitól-ötödik osztályig
      1.hely Papp Kinga 5.a 
      2.hely Török Rita 2.a 
      3.hely Kovács Ágnes óvoda 
      4.hely Vincze Kinga 1.a 
      5.hely Vígh Lotti 1.a 
      6.hely Ádám Dorina 2.a 
      7.hely Paál Zsófia 1.a 
      8.hely Molnár Mária Tünde 1.a 

      Fiúk: ovitól-második osztályig
      1.hely Bodnár Bence 2.a 
      2.hely Török Vilmos óvoda 
      3.hely Kiss Ádám 2.a 
      4.hely Szakács Áron 2.a 
      5.hely Mezey Milán 2.a 
      6.hely Gergely Benjámin 1.b 
      7.hely Mészáros Patrik 1.a 
      8.hely Lászlófalvi Bence 2.a 

      Fiúk: harmadik-negyedik osztály
      1.hely Kovács Kristóf 3.a 
      2.hely Török balázs 3.a 
      3.hely Vig András 3.a 
      4.hely Kovács Máté 3.a 
      5.hely Mezey Bálint 3.a 
      6.hely Lovas Péter Milán 4.a 
      7.hely Nádas Hunor Péter 4.a 
      8.hely Boldogh András 3.a 
      9.hely Hancsák Zalán 4.a 
      10.hely Vígh Zalán 3.a 

       

      Minden résztvevőnek és eredményt elérőnek gratulálunk!

      Kategória: esemény
      csütörtök, 16 március 2017 08:50

      EREDMÉNYEK /VERSENYEK

      Az alpontokban található oldalakon iskolánk diákjainak eredményei, tanulmányi, területi- és háziverseny, sport, kompetencia-mérések témakörökből tekinthetők meg.

      Keresés

      Névadónk


      A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

      << Június 2019 >> 
       H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
             1  2
        3  4  5  6  7  8  9
      10111213141516
      17181920212223
      24252627282930

      eKRÉTA belépés

       

      e ellenorzo

      HETI MENÜ

      Jó étvágyat!

      Elérhetőségeink

      Címünk:

       

      3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
      (Google-térképen is megtekinthető)
      OM azonosítónk: 201516
      E-mail:
      info[kukac]vorosmartykatolikus.hu
      titkarsag[kukac]vorosmartykatolikus.hu
      Telefon/fax:
      (46) 506 518
      (30) 613 72 17
      Gazdaságvezető:
      gazdasagi[kukac]vorosmartykatolikus.hu
      (46) 504 881
      Óvoda:
      ovodavorosmarty[kukac]gmail.com
      (30) 613 7219
      Ebéd lemondása:
      radiszilvia[kukac]vorosmartykatolikus.hu
      (30) 613 72 05

      Feladatunk, hogy a mai világban emberi, keresztény és a magyarságból merítő értékeket közvetítsünk diákjaink és szüleik felé. Nem tudjuk helyettesíteni a családi nevelést, viszont biztos táptalajt akarunk adni az élethez.

      NEVELÉS

      Nevelésünk alappillére a keresztény lelkiség. Hittanóráink, közös imádságaink, liturgiáink is támogatják az egészséges nevelést, nevelőink hívő emberek, akik példát tudnak mutatni a rájuk bízottaknak.

      LELKISÉG

      Intézményünket a korábbi években sportiskolának tekintették. Városi, megyei, valamint országos szinten is kiemelkedő teljesítményt nyújtanak ma is diákjaink. Emellett a sport, mint nevelési- és csapatépítő eszköz van jelen.

      SPORT

      Számos verseny zajlik iskolánkban, falakon belül és kívül is bizonyítják diákjaink felkészültségüket és rátermettségüket a megmérettetésekben házi-, városi-, megyei sőt országos vesenyeken is.

      VERSENYEK

      Weboldalunkon sütiket használunk az optimális működés érdekében. Oldalaink böngészésekor hozzájárul a sütik használatához.
      Ok
      Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech